wtorek, 15 kwietnia 2014

Chwilo trwaj!

W miniony weekend rozpoczęłam sezon na działce. Tak bardzo stęskniłam się za tym świętokrzyskim klimatem! Pracy było dużo, a czas jak zwykle szybko uciekł :( Do Warszawy wróciłam z mega zakwasami ale mimo wszystko bardzo wypoczęta, zrelaksowana, z pozytywnym nastawieniem, z ogromną chęcią do życia. Uwielbiam tam przebywać. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw myślę, że w każdej chwili mogłabym się wyprowadzić na wieś. 

Tym razem przedstawię z wyjazdu moje skromne sesje. Chętnie pokazałabym ogród i to co zrobiłam przez weekend ale ostateczny wygląd nie jest spektakularny, a osoby które nie miały do czynienia z pracami ogrodowymi mogły by napisać, że tak naprawdę nic nie zrobiłam :) Sęk w tym, że ogród jest bardzo duży, nie mam możliwości obsadzić go w rośliny jednoroczne, a drzewa i krzewy, które posadziłam są jeszcze na tyle małe, że praktycznie zlewają się z trawnikiem. Mimo wszystko i tak jestem zadowolona z tego jak powoli zmienia się ta "łąka" w oazę z różnorodną florą:)
  

Pozdrawiam14 komentarzy:

 1. Sliczne zdjecia :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie mieć takie miejsce!
  Ja mam to szczęście, że moja działka jest 200 metrów od bloku!
  Więc w każdej chwili mogęwpaść po zastrzyk energii.
  Ma to też te minusy, że nie mogę się całkowicie odciąć, wyjechać tak by nic innego nie zaprzątało moich myśli...
  No i pozostaje ta świadomość, że nie mam tej całkowitej intymności!
  Choć każdy kto przychodzi do nas z wizytą, mówi że czuje sięjakby przeniósł sie w inny świat! Zieleń, kwiaty, ptaki, jabłko z drzewa, hamak w cieniu orzecha...taki mały raj!
  Masz racje, że wczesne prace są mało widoczne! Hahaha! Obfocisz w pełnym rozkwicie!
  Cudownej pogody i radości!
  aga

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś wiem o ogrodowych pracach na dużym terenie ;-) Codziennie wyrywam po pracy chociaż po kilka chwastów i jestem dumna że jest ich mniej, a na drugi dzień znów jest to samo. Działkę przy domu też mamy wielką ;-) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. W ten sposób wypoczywać to i ja lubię... zupełnie inaczej się wtedy człowiek czuje ;-)... U mnie na działce wszystko jeszcze śpi... nawet nie wiesz jaką mam nadzieję, że ruszy z kopyta ;-). Buziaki i dobrego dnia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tam pięknie!!! Ty Szczęściaro:) dziel się, dziel swoim szczęściem...a praca oj będzie, jej będzie...Brzoza genialna...Pan Ślimak też niczego sobie...a ta stara cegła...ach rozmarzyłam się...
  Buziaki:) Aga z Różanej...

  OdpowiedzUsuń
 6. ale masz fajnie ,ja tez lubie jeżdzić na wieś wreszcie mam do kogo ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne zdjęcia,uwielbiam wieś:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana, bardzo piękne i klimatyczne zdjęcia. Wiosna jest cudowna!
  Buziaczki przesyłam

  OdpowiedzUsuń
 9. Radosnych Świąt ! Pozdrawiam serdecznie - M.

  OdpowiedzUsuń