czwartek, 20 kwietnia 2017

WIELKI POWRÓT

Witajcie!

Minął prawie rok jak nie zamieściłam żadnego postu. Powodem jest przede wszystkim brak czasu. Ostatnio wiele się dzieje w moim życiu. Najważniejszy news: KUPILIŚMY MIESZKANIE!!!
Własne, wymarzone, upragnione, wytęsknione, idealne! Dzisiaj po wielu miesiącach załatwiana formalności w sprawie kredytu odebraliśmy klucze od poprzednich właścicieli! Chodź na przeprowadzkę muszę jeszcze poczekać około 2 miesięcy to i tak moje serce wypełnia ogromna radość! Nie sądziłam, że będzie mi dane kiedykolwiek poznać to uczucie!
Wstawiam gorące jak świeże bułeczki zdjęcia. Postaram się na bieżąco meldować o postępach remontowych. Jak zobaczycie na załączanych fotkach do remontu jest wszystko. Czeka mnie zatem wspaniały i jednocześnie trudny okres. Gdybym to tylko ja mogła decydować o wszystkim... :) Niestety jest jeszcze mąż :)

pozdrawiam


7 komentarzy:

 1. Gratulacje!!!! Rozumiem Cię doskonale, bo za niecałe dwa miesiące przeprowadzamy się i my do swojego wymarzonego mieszkania :-) Powodzenia przy remoncie.
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i powodzenia w remoncie 😊 teraz czekam na relacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wróciłaś jak ja po roku :) A remontem się nie martw - u nas też było wszystko do remontu i jakoś to poszło :)
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale!!!Takie pole do popisu!!! Pozdrawiam serdecznie I Miłej zabawy!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w pracach remontowych i radosci z wlasnych 4 katow♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahahaha, no niestety jest jeszcze mąż. My zawsze Wam wadzimy przy podejmowaniu decyzji a w efekcie i tak robicie wszystko po swojemu :P gratuluję własnego mieszkania!

  OdpowiedzUsuń